Prohveteeringud: Ärkamise tõusulaine; Taevane Tuli

 

Tim Sheets: 31.augustil 2014 tulnud prohvetlik sõnum

allikas: Elijahlist.com

Kolmas suur ärkamise tõusulaine hakkab liikuma

Issand ütleb: “Ma olen otsustanud ja toon esile nüüd uue ajajärgu. See mille eest te olete palvetanud, võidelnud ja seisnud saab nüüd vabastatud. Ma olen selle määranud ja ma ei tõmbu tagasi. Suurim Minu kuningriigi pealetung on algamas nüüd. Kolmas suur ärkamine hakkab liikuma edasi Minu väe tõusulaineis nüüd. See on minu esiletõusu aeg, ütleb Issand.

Te saate näha nüüd uut liiki allesjäänud võitlejaid, keda Ma olen hoidnud selle päeva ja tunni jaoks. Need, kes ei ole ega hakka kummardama Baali, mammonat või religioosset impotentsust, neil on Taanieli meelekindlus ja nad ei põrku tagasi seistes silmitsi kurjuse käskudega. Nagu Ester, nad kummutavad need ümber minu määrustega.

Kultuuri kujundajad hakkavad tõusma esile nüüd. Eraldatud sõdurid tõusevad esile, kellel on Taaveti süda, Saalomoni tarkus ja Pauluse visadus.

See on uus põlvkond, kes astub välja Minu eest selles ajas, keda ei saa ära osta ja nad ei tee kompromisse. Nende kõrv on häälestatud kuulma Minu häält nagu Saamuelil. Mina räägin ja nad järgivad alanduses. Nad domineerivad minu heaks, sest Ma ei ole kutsunud oma kogudust alistuma kultuurile, vaid pigem olla Minu valitud, et määrata kultuuri suundi ja reguleerima seda Minu nime ja Minu sõnaga. Kultuuri kujundajad tulevad ja astuvad oma kohtadele. Ma tõusen selles uues ajas esile oma jäägiga, oma auga, autoriteediga ja väega, ja Ma tõusen esile Oma tuliste inglihulkadega. See saab olema ilmne toetus.

Üleskutse minu jäägile on: tõuse nüüd ja hävita rüvedus oma piirkonnas. Seisa vastu ja valitse! Hakka vastu ja seisa! Ma viin oma rahva lahingusse, ütleb Issand. Ma näitan neile oma tugevat käsivart. Ma ei astu tagasi. Ma ei jää ükskõikseks. Ma ei jää kõrvalseisjaks. Ma tõusen ja Ma müristan nurjatuse juurte ja jõleduste vastu, mis Mind teotavad. Ma tõusen ebajumalateenimise vastu. Ma tõusen antikristliku valitsuse vastu, mis distantseerub minust ja teotab Mind. Ma ei sule oma silmi. Ma vaatan ja Ma näen. Ma saan aru ja ma mõistan õiglast kohut. Ma ei anna järele. Ma ei lase end pilgata. Passiivsusele tuleb vastus julgete, agressiivsete sihikindlate sõjameeste kaudu.

Taevane Tuli ja Minu valitud sõdurid hakkavad põlema Minu sõnumiga

Ja nüüd ma ilmutan ärkamise tule mootoreid, kohad kust tuleb esile Püha Vaimu tuli. Tornaadode tulekeerised hakkavad pöörlema läbi regioonide. Ma vastan nüüd Baali prohvetitele tule kaudu, ütleb Issand. Minu au tule puhuvad lõkkele Püha Vaimu tuuled. Põrgu seda ei peata. Põrgu takistused muutuvad sellele kütuseks. Ma hakkan leegitsema. Ma hakkan põlema. Ma hakkan hävitama Püha Vaimu tulega.

Ma saadan tule, ütleb Issand, värske tule, Taevase tule ja minu eraldatud sõdurid hakkavad põlema Minu sõnumiga; nad põlevad Minu kirega, nad põlevad Minu ligiolus. Neist saavad Pühast Vaimust sõltuvuses olevad reformeerijad. Ma astun vastu lõtvadele jumalakartuse vormidele nendega, kes ei eita Minu väge. Nad vabastavad selle Minu nimes. Minu vägevus kinnitab nende tunnistust ja loovad imed saavad nähtavaks ja avalikuks.

Aeg on käes ja Ma puhun lõkkele uue Nelipüha.

Te hakkate hingama sisse Minu võidmise magusust. Teist hoovab välja kindlus, mis on Minu väes. Te hakkate elama välja Minu põhiolemust. Te kogete Püha Vaimu tuult ja te hakkate sõdima teistmoodi. Hinga sügavamalt ja domineeri põrgu kuningriigi üle. Valitse nagu see on ettenähtud. Astu edasi ja pressi edasi koos Minu Vaimuga. Pressi edasi koos inglite armeega. Pressi edasi Minu suures kampaanias. Aeg on Minu valitseval kogudusel pressida edasi.

Suru Põrgu väravatele ja nad ei domineeri enam. Mina domineerin. Minu valitud dominerivad. Sa oled rohkem kui võitja, niisiis tõuse. Siirdu uude ajajärku, mille Ma olen määranud. Erista olulist ja täida Minu määratud eesmärgid. See on Minu äratuse aeg. See on Minu lõikusaeg. See on päev pühadele. See on minu vägevuse päev.Tõuse koos Minuga ja liigu edasi eesmärgi poole. Liigu sihikindlalt koos Minuga. Tõuse ja võta vastu oma Nelipüha.Tõuse, tõuse koos Minuga, ütleb Issand.

(tõlkinud Peeter Püssim)